Se hvem RIF møter i sin første cupkamp

Av

Her er oppsettet for første kvalifiseringsrunde til NM.

DEL

RIF møter fjerdedivisjonsklubben Grei i sin første kvalifiseringskamp i mars.

- Det blir spennende å møte et Oslo-lag. Jeg har per nå ikke så mye kunnskap om motstanderen, foruten at jeg vet at de nylig har rykket ned fra tredjedivisjon, forteller Mads Korsvold, som sammen med Ole Jørgen Nordahl trener RIFs a-lag.

Les også: Slik skal RIFs nye trenerduo løfte laget

Kampene må spilles innen 21. mars. Her er alle oppgjørene, som ble offentliggjort av Norges Fotballforbund onsdag ettermiddag:

Rakkestad – Grei

Selbak – Idd

Kråkerøy – Kolbotn

Sarpsborg FK – Drøbak/Frogn

Sprint Jeløy – Nesodden

Ås – Lyn

Årvoll – Råde

Rommen – Rilindja

Frigg – Østsiden

Sagene – Borgen

Lokomotiv Oslo – Manglerud Star

Majorstuen – Christiania BK

Heming – Oslojuvelene

Ready – GUI

Blaker – Skedsmo

Aurskog/Høland – Skjetten

Eidsvold IF – Fu/Vo

Sander – Kløfta

Brumunddal – Furnes

Gran – Faaberg

Lillehammer – Ottestad

Valdres – Reinsvoll

Tynset – Engerdal

Løten – Trysil

Kolbu/KK – Toten

Modum – Åssiden

Drammens BK – Vestfossen

Jevnaker – Solberg

Svelvik – Konnerud

Teie – Larvik Turn

Sandefjord BK – Runar

Hei – Urædd

Skarphedin – Storm

Nome – Pors

Express – Halsen

Donn – Lyngdal

Våg – Søgne

Varhaug – Eiger

Brodd – Hana

Vardeneset – Madla

Hinna – Staal Jørpeland

Vaulen – Ålgård

Austrått – Frøyland

Randaberg – Riska

Kopervik – Åkra

Bremnes – Stord

NHH – Trott

Smørås – Sund

Djerv – Varegg

Tertnes – Os

Sandviken – Lyngbø

Gneist – Frøya

Arna-Bjørnar – Bjarg

Osterøy – Loddefjord

Bergen Nord – Studentspretten

Førde – Eid

Årdal – Fjøra

Volda – Stryn

Herd – SIF/Hessa

Bergsøy – Valder

Larsnes/Gursken – Rollon

Eide/Omegn – Surnadal

Malmefjorden – Træff

Dahle – Sunndal

Kristiansund FK – Tomrefjord

Charlottenlund – Heimdal

Vanvik – Steinkjer

Kvik – Orkla

Sverresborg – Vuku

Tiller – Rennebu

Melhus – Trygg/Lade

NTNUI – KIL/Hemne

Verdal – Fram

Rørvik – Namsos

Mosjøen – Sandnessjøen

Ågå – Rana FK

Grand Bodø – Fauske/Sprint

Innstranda – Junkeren

Leknes – Røst

Grovfjord – Harstad

Morild – Lofoten

Melbo – Skånland

Salangen – Bardufoss

Stakkevollan – Skarp

Skjervøy – Krokelvdalen

HIF/Stein – Porsanger

Kirkenes – Norild

Tverrelvdalen – Bjørnevatn

Ifølge NFF, kommer oppsettet for andre kvalifiseringsrunde 23. mars.

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken